Sadettin Teksoy Stranger Things’de

Stranger Things dizisi Türk takipçileri için sürprizler yapmaya devam ediyor. Netflix’de 2. sezonuna başlayan Stranger Things, Türkiye’deki takipçileri için hazırladığı Barış Manço’nun Dönence parçasının ardından yeni tanıtımında bu kez Sadettin Teksoy’a yer verdi. Tanıtım filmi sosyal medya üzerinde gündem oluşturdu.

Sadettin Teksoy Stranger Things dizisi ile ortaya çıktı

Stranger Things Sadettin Teksoylu fragmanı ile sosyal medyanın gündem konusu oldu. İnternet üzerinden yayınlanan dizinin 2. sezonunun tanıtımını gerçekleştiren yayıncı Netflix, Barış Manço’nun Dönence parçasını kullandığı tanıtımın ardından bu kez Sadettin Teksoy’lu yeni sezon fragmanı ile dikkat çekti. İşte, Sadettin Teksoy’un yer aldığı o fragman;

Daha önceki fragmanda ise Barış Manço’nun Dönence parçasına yer verilmişti.

STRANGER THİNGS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar. Arkadaşından dönen Will, yolda korkutucu bir şey görür. Devlete ait bir laboratuvarın derinliklerinde korkutucu bir gizem yatmaktadır.

SADETTİN TEKSOY KİMDİR?

1992 yılında, Star TV Haber Merkezi’ne transfer oldu. Bu bölümde 2 yıl süreyle, özel haber muhabirliği yaptıktan sonra, 1994’te kendisini ülke çapında ünlü bir TV yapımcısına dönüştüren, “Teksoy Görevde” programını hazırlamaya başladı. Yurt içinden ve dışından ilginç, sıra dışı ve gizemli kişileri ya da mekânları, kendine özgü sunumuyla izleyicilere tanıttığı bu program, Star TV’de kesintisiz olarak 5 yıl boyunca yayınlandı. Yayınlanan her programı izlenme rekorları kırdı.

1999 ile 2002 yılları arasında medyada farklı görevler alan ve bu arada da Show TV Haber Merkezi’nde çalışan Teksoy, o yıldan itibaren kendisiyle özdeşleşen programı “Teksoy Görevde”yi bir kez daha hazırlamaya başladı. “Teksoy Görevde”, 2002-2006 yılları arasında kısa süreli kesintilerle Star TV’de yayınlanmayı sürdürdü. “Sırlara Yolculuk” adlı programı da sunan Teksoy, daha sonra yapımcı ve sunuculuğunu üstlendiği “Sırların Efendisi” adlı büyük beğeni toplayan programı hazırladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir